MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 254, wczoraj: 397
ogółem: 795 281

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
16  2017-03-18 Stal Sulęcin Polonia Słubice 13:00
16  Radowiak Drezdenko Spartak Deszczno 17:00
16  Zjednoczeni Przytoczna Polonia Lipki Wielkie 17:00
16  Orzeł Międzyrzecz LZS Bobrówko 17:00
16  Warta Gorzów Wielkopolski GKS Bledzew 17:00
16  Celuloza Kostrzyn nad Odrą Pionier Zwierzyn 17:00
16  Kasztelania Santok Róża Różanki 17:00
16  Warta Słońsk Toroma Torzym 17:00
15  2016-11-20 Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin zobacz ›
15  2016-11-19 Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym zobacz ›
15  2016-11-19 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki zobacz ›
15  2016-11-19 Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn zobacz ›
15  2016-11-19 Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew zobacz ›
15  2016-11-19 Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko zobacz ›
15  2016-11-19 Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie relacja ›
15  2016-11-19 Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk zobacz ›
14  2016-11-13 Polonia Lipki Wielkie 2:4 Radowiak Drezdenko zobacz ›
14  2016-11-13 Pionier Zwierzyn 0:5 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
14  2016-11-13 Róża Różanki 1:2 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
14  2016-11-13 Warta Słońsk 7:1 Kasztelania Santok zobacz ›
14  2016-11-12 Stal Sulęcin 1:3 Spartak Deszczno zobacz ›
14  2016-11-12 LZS Bobrówko 2:5 Polonia Słubice relacja ›
14  2016-11-12 GKS Bledzew 0:1 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
14  2016-11-12 Toroma Torzym 6:1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
13  2016-11-05 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:1 Kasztelania Santok zobacz ›
13  2016-11-05 Warta Gorzów Wielkopolski 0:0 Toroma Torzym zobacz ›
13  2016-11-05 Orzeł Międzyrzecz 4:1 Róża Różanki zobacz ›
13  2016-11-05 Zjednoczeni Przytoczna 5:0 Pionier Zwierzyn zobacz ›
13  2016-11-05 Polonia Słubice 3:1 GKS Bledzew relacja ›
13  2016-11-05 Radowiak Drezdenko 2:1 LZS Bobrówko zobacz ›
13  2016-11-05 Spartak Deszczno 3:1 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
13  2016-11-05 Stal Sulęcin 1:3 Warta Słońsk zobacz ›
12  2016-10-30 Pionier Zwierzyn 1:8 Polonia Słubice relacja ›
12  Polonia Lipki Wielkie 2:1 Stal Sulęcin zobacz ›
12  LZS Bobrówko 1:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
12  GKS Bledzew 6:2 Radowiak Drezdenko zobacz ›
12  Róża Różanki 4:5 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
12  Toroma Torzym 5:2 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
12  Kasztelania Santok 0:2 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
12  Warta Słońsk 12:1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
11  2016-10-22 Warta Gorzów Wielkopolski 4:1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
11  2016-10-22 Orzeł Międzyrzecz 7:1 Kasztelania Santok zobacz ›
11  2016-10-22 Zjednoczeni Przytoczna 1:0 Toroma Torzym zobacz ›
11  2016-10-22 Polonia Słubice 4:0 Róża Różanki relacja ›
11  2016-10-22 Radowiak Drezdenko 3:1 Pionier Zwierzyn zobacz ›
11  2016-10-22 Spartak Deszczno 2:1 GKS Bledzew zobacz ›
11  2016-10-22 Stal Sulęcin 2:0 LZS Bobrówko zobacz ›
11  2016-10-22 Polonia Lipki Wielkie 1:4 Warta Słońsk zobacz ›
10  2016-10-16 Pionier Zwierzyn 4:2 Spartak Deszczno zobacz ›
10  2016-10-16 Róża Różanki 4:2 Radowiak Drezdenko zobacz ›
10  2016-10-16 Toroma Torzym 2:6 Polonia Słubice relacja ›
10  2016-10-15 LZS Bobrówko 4:3 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
10  2016-10-15 GKS Bledzew 2:1 Stal Sulęcin zobacz ›
10  2016-10-15 Kasztelania Santok 0:2 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
10  2016-10-15 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:6 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
10  2016-10-15 Warta Słońsk 2:0 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2016-10-08 Orzeł Międzyrzecz 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2016-10-08 Zjednoczeni Przytoczna 2:0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
2016-10-08 Polonia Słubice 2:0 Kasztelania Santok relacja ›
2016-10-08 Radowiak Drezdenko 1:2 Toroma Torzym zobacz ›
2016-10-08 Spartak Deszczno 5:3 Róża Różanki zobacz ›
2016-10-08 Stal Sulęcin 7:0 Pionier Zwierzyn zobacz ›
2016-10-08 Polonia Lipki Wielkie 1:5 GKS Bledzew zobacz ›
2016-10-08 LZS Bobrówko 2:2 Warta Słońsk zobacz ›
2016-10-02 Pionier Zwierzyn 2:4 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
2016-10-02 Warta Słońsk 1:2 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-10-01 GKS Bledzew 0:3 LZS Bobrówko zobacz ›
2016-10-01 Róża Różanki 1:7 Stal Sulęcin zobacz ›
2016-10-01 Toroma Torzym 0:1 Spartak Deszczno zobacz ›
2016-10-01 Kasztelania Santok 0:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
2016-10-01 Warta Gorzów Wielkopolski 6:1 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
2016-10-01 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Polonia Słubice relacja ›
2016-09-25 GKS Bledzew 0:2 Warta Słońsk zobacz ›
2016-09-24 Polonia Słubice 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski relacja ›
2016-09-24 Zjednoczeni Przytoczna 2:1 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-09-24 Radowiak Drezdenko 3:2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
2016-09-24 Spartak Deszczno 3:1 Kasztelania Santok zobacz ›
2016-09-24 Stal Sulęcin 3:1 Toroma Torzym zobacz ›
2016-09-24 Polonia Lipki Wielkie 4:2 Róża Różanki zobacz ›
2016-09-24 LZS Bobrówko 1:0 Pionier Zwierzyn zobacz ›
2016-09-18 Pionier Zwierzyn 1:5 GKS Bledzew zobacz ›
2016-09-18 Róża Różanki 2:5 LZS Bobrówko zobacz ›
2016-09-17 Toroma Torzym 6:0 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
2016-09-17 Kasztelania Santok 1:5 Stal Sulęcin zobacz ›
2016-09-17 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 Spartak Deszczno zobacz ›
2016-09-17 Warta Gorzów Wielkopolski 2:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
2016-09-17 Orzeł Międzyrzecz 5:3 Polonia Słubice relacja ›
2016-09-17 Warta Słońsk 3:1 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
2016-09-11 Pionier Zwierzyn 3:7 Warta Słońsk zobacz ›
2016-09-10 Polonia Słubice 2:4 Zjednoczeni Przytoczna relacja ›
2016-09-10 Radowiak Drezdenko 1:2 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-09-10 Spartak Deszczno 1:0 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2016-09-10 Stal Sulęcin 2:2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
2016-09-10 Polonia Lipki Wielkie 4:0 Kasztelania Santok zobacz ›
2016-09-10 LZS Bobrówko 7:0 Toroma Torzym zobacz ›
2016-09-10 GKS Bledzew 4:1 Róża Różanki zobacz ›
2016-09-04 Róża Różanki 0:0 Pionier Zwierzyn zobacz ›
2016-09-03 Toroma Torzym 6:1 GKS Bledzew zobacz ›
2016-09-03 Kasztelania Santok 0:4 LZS Bobrówko zobacz ›
2016-09-03 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
2016-09-03 Warta Gorzów Wielkopolski 3:0 Stal Sulęcin zobacz ›
2016-09-03 Spartak Deszczno 4:2 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-09-03 Zjednoczeni Przytoczna 5:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
2016-09-03 Warta Słońsk 3:0 Polonia Słubice relacja ›
2016-08-28 GKS Bledzew 2:0 Kasztelania Santok zobacz ›
2016-08-28 Pionier Zwierzyn 1:2 Toroma Torzym zobacz ›
2016-08-28 Róża Różanki 0:2 Warta Słońsk zobacz ›
2016-08-27 Radowiak Drezdenko 2:3 Polonia Słubice relacja ›
2016-08-27 Spartak Deszczno 1:6 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
2016-08-27 Stal Sulęcin 2:5 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-08-27 Polonia Lipki Wielkie 3:3 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2016-08-27 LZS Bobrówko 5:1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
2016-08-21 Polonia Słubice 1:2 Spartak Deszczno relacja ›
2016-08-21 Toroma Torzym 5:1 Róża Różanki zobacz ›
2016-08-21 Kasztelania Santok 0:1 Pionier Zwierzyn zobacz ›
2016-08-21 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:2 GKS Bledzew zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Międzyrzecz 10:1 Polonia Lipki Wielkie zobacz ›
2016-08-21 Zjednoczeni Przytoczna 2:0 Stal Sulęcin zobacz ›
2016-08-21 Warta Słońsk 1:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
2016-08-19 Warta Gorzów Wielkopolski 3:0 LZS Bobrówko zobacz ›
2016-08-31 Polonia Słubice 4:1 Stal Sulęcin relacja ›
2016-08-14 Pionier Zwierzyn 3:2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą zobacz ›
2016-08-14 Róża Różanki 1:1 Kasztelania Santok zobacz ›
2016-08-13 Spartak Deszczno 1:1 Radowiak Drezdenko zobacz ›
2016-08-13 Polonia Lipki Wielkie 2:3 Zjednoczeni Przytoczna zobacz ›
2016-08-13 LZS Bobrówko 2:2 Orzeł Międzyrzecz zobacz ›
2016-08-13 GKS Bledzew 1:7 Warta Gorzów Wielkopolski zobacz ›
2016-08-13 Toroma Torzym 4:1 Warta Słońsk zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-10-04 Polonia Słubice 2:1 Ilanka Rzepin zobacz ›

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy