MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 211, wczoraj: 452
ogółem: 912 096

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon po sezonie

Sezon Liga Miejsce Punkty Bramki Uwagi
1950/51[8] Klasa C (Zielona Góra)       występy pod nazwą Gwardia
1960/61 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 3 21   występy pod nazwą Słubiczanka
1961/62 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 12 11   spadek Red Arrow Down.svg
1962/63 b/d b/d b/d b/d  
1963/64 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 10 17 35:51  
1964/65 b/d b/d b/d b/d  
1965/66 b/d b/d b/d b/d  
1966/67 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 7 17   występy pod nazwą Odra Słubice
1967/68 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 10 19    
1968/69 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 3 29    
1969/70 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 4 34    
1970/71 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 4 30    
1971/72 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) Simple gold crown.svg 39 43:21 awans Green Arrow Up.svg
1972/73 Klasa Okręgowa (Zielona Góra) 15 13 24:71 spadek Red Arrow Down.svg
1973/74 b/d b/d b/d b/d  
1974/75 Klasa Międzypowiatowa (Zielona Góra) 7 30    
1975/76 Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna) 3 28 35:20  
1976/77 Klasa A (Gorzów) 13 23 38:74 spadek Red Arrow Down.svg
1977/78 b/d b/d b/d b/d  
1978/79 b/d b/d b/d b/d  
1979/80 b/d b/d b/d b/d  
1980/81 Klasa Okręgowa (Gorzów) 13 15   występy pod nazwą Komes Słubice
1981/82 Klasa Okręgowa (Gorzów) 15 18    
1982/83 Klasa Okręgowa (Gorzów) 13      
1983/84 Klasa Okręgowa (Gorzów) 14      
1984/85 Klasa Okręgowa (Gorzów) 8 17    
1985/86 Klasa Międzyokręgowa (Gorzów-Piła) 12 16 21:62  
1986/87 Klasa Międzyokręgowa (Gorzów-Piła) 11 21 43:45 od 9 kwietnia pod nazwą MLKS
1987/88 Klasa Międzyokręgowa (Gorzów-Piła) b/d b/d b/d  
1988/89 Klasa Międzyokręgowa (Gorzów-Piła) 10 18 27:51  
1989/90 Klasa Okręgowa (Gorzów) 7 37 52:49  
1990/91 Klasa Okręgowa (Gorzów) 5 39    
1991/92 b/d b/d b/d b/d  
1992/93 b/d b/d b/d b/d  
1993/94 Klasa Okręgowa (Gorzów) 3 45 84:30 Od października 1993 występy pod nazwą Polonia
1994/95 Klasa Okręgowa (Gorzów) Simple gold crown.svg 89 124:13 awans Green Arrow Up.svg
1995/96 Klasa Makroregionalna (Gorzów) Simple gold crown.svg 78   awans Green Arrow Up.svg
1996/97 III liga (grupa poznańska) 5[9] 57 46:23  
1997/98 III liga (grupa szczecińska) 4[9] 66 62:36  
1998/99 III liga (grupa zachodnia) 5[9] 60 59:38  
1999/00 III liga (grupa zachodnia) 16[9] 36 35:54 spadek Red Arrow Down.svg
2000/01 IV liga (grupa lubuska) 5[4] 63 77:41  
2001/02 IV liga (grupa lubuska) 13[4] 46 54:62  
2002/03 IV liga (grupa lubuska) 1[4] Simple gold crown.svg 79 76:17 awans Green Arrow Up.svg
2003/04 III liga (grupa 3) 13[4] 31 30:57  
2004/05 III liga (grupa 3) 14[4] 29 35:59  
2005/06 III liga (grupa 3) 13[4] 33 26:35  
2006/07 III liga (grupa 3) 4[4] 49 34:27  
2007/08 III liga (grupa 3) 6[4] 49 50:31  
2008/09 II liga (grupa zachodnia) 18[4] 26 36:62  
2009/10 II liga (grupa zachodnia) 12[4] 39 31:47  
2010/11 II liga (grupa zachodnia)
Klasa okręgowa (grupa Gorzów)
16 po pierwszej rundzie
5
10
33
11:36
53:21
wycofana z II ligi po I rundzie[4]
2011/12 IV liga (grupa lubuska) 4 53 68:39  
2012/13 IV liga (grupa lubuska) 15 21 36:80 spadek Red Arrow Down.svg
2013/14 Klasa okręgowa (grupa Gorzów) 14 30 47:70 spadek Red Arrow Down.svg występy pod nazwą SKP Polonia
2014/15 Klasa A (grupa Gorzów I)    

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy