MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 264, wczoraj: 397
ogółem: 795 291

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 2013/2014

Klasa Okręgowa 2013/2014 M P B
1. Zjednoczeni Przytoczna 30 70 89-46
2. Stal Sulęcin 30 64 73-43
3. Warta Słońsk 30 62 87-42
4. Kasztelania Santok 30 59 90-48
5. Błękitni Dobiegniew 30 53 79-65
6. Polonia Lipki Wielkie 30 52 65-56
7. Spartak Deszczno 30 44 69-56
8. LZS Bobrówko 30 41 59-61
9. GKP Pszczew 30 39 60-55
10. Odra Górzyca 30 39 74-70
11. Iskra Janczewo 30 38 43-58
12. Toroma Torzym 30 37 57-60
13. Róża Różanki 30 32 54-59
14. SKP/Polonia Słubice 30 30 47-70
15. Juwenia Boczów 30 17 50-97
16. Pogoń Krzeszyce 30 5 28-138

Awans do IV ligi wywalczyły: Zjednoczeni Przytoczna i Stal Sulęcin. Spadły do A-klasy: Toroma Torzym, Róża Różanki, SKP/Polonia Słubice, Juwenia Boczów oraz Pogoń Krzeszyce. Przed sezonem Polonia Słubice połączyła się z SKP Słubice i występowała jako SKP/Polonia.

SKP/Polonia Słubice 4-2 Róża Różanki 15 sierpnia, 18:00 (250)
Pogoń Krzeszyce 1-3 SKP/Polonia Słubice 18 sierpnia, 16:00 (80)
SKP/Polonia Słubice 4-1 Iskra Janczewo 24 sierpnia, 17:00 (250)
GKP Pszczew 3-3 SKP/Polonia Słubice 31 sierpnia, 17:00 (130)
Kasztelania Santok 2-0 SKP/Polonia Słubice 7 września, 16:30 (60)
SKP/Polonia Słubice 5-1 Spartak Deszczno 15 września, 16:00 (120)
Warta Słońsk 3-2 SKP/Polonia Słubice 22 września, 14:00 (200)
SKP/Polonia Słubice 1-0 Odra Górzyca 29 września, 16:00 (120)
Błękitni Dobiegniew 4-4 SKP/Polonia Słubice 5 października, 15:00 (80)
SKP/Polonia Słubice 1-1 Stal Sulęcin 13 października, 15:00 (150)
Juwenia Boczów 1-1 SKP/Polonia Słubice 20 października, 15:00 (200)
SKP/Polonia Słubice 0-0 Toroma Torzym 27 października, 14:00 (100)
Polonia Lipki Wielkie 2-1 SKP/Polonia Słubice 3 listopada, 13:00 (130)
SKP/Polonia Słubice 0-1 Zjednoczeni Przytoczna 10 listopada, 14:00 (150)
LZS Bobrówko 1-1 SKP/Polonia Słubice 16 listopada, 13:00 (20)
Róża Różanki 3-0 SKP/Polonia Słubice 30 marca, 16:00 (30)
SKP/Polonia Słubice 3-1 Pogoń Krzeszyce 6 kwietnia, 16:00 (100)
Iskra Janczewo 2-1 SKP/Polonia Słubice 12 kwietnia, 16:00 (30)
SKP/Polonia Słubice 0-2 GKP Pszczew 19 kwietnia, 16:00 (80)
SKP/Polonia Słubice 1-2 Kasztelania Santok 27 kwietnia, 16:00 (60)
Spartak Deszczno 4-1 SKP/Polonia Słubice 30 kwietnia, 17:00 (40)
SKP/Polonia Słubice 0-4 Warta Słońsk 4 maja, 16:00 (100)
Odra Górzyca 7-0 SKP/Polonia Słubice 10 maja, 11:00 (60)
SKP/Polonia Słubice 2-4 Błękitni Dobiegniew 18 maja, 18:00 (50)
Stal Sulęcin 8-0 SKP/Polonia Słubice 24 maja, 18:00 (40)
SKP/Polonia Słubice 3-2 Juwenia Boczów 1 czerwca, 18:00 (40)
Toroma Torzym 2-1 SKP/Polonia Słubice 7 czerwca, 18:00 (70)
SKP/Polonia Słubice 2-0 Polonia Lipki Wielkie 15 czerwca, 18:00 (100)
Zjednoczeni Przytoczna 4-2 SKP/Polonia Słubice 18 czerwca, 18:00 (100)
SKP/Polonia Słubice 1-2 LZS Bobrówko 21 czerwca, 18:00 (30)

Puchar Polski (OZPN Gorzów):

Zorza Kowalów 1-0 SKP/Polonia Słubice 11 września, 17:00 (130)

Sparingi:

SKP/Polonia Słubice 4-1 Celuloza Kostrzyn 21 lutego, 16:00 (150)

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy