MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 202, wczoraj: 452
ogółem: 912 087

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 2012/2013

IV liga 2012/2013 M P B
1. Stilon Gorzów 30 84 104-9
2. Formacja Mostki 30 73 99-23
3. Błękitni Lubno 30 50 39-40
4. Czarni Witnica 30 48 56-45
5. ŁKS Łęknica 30 44 52-42
6. Odra Bytom Odrzański 30 43 63-48
7. Dąb Przybyszów 30 42 54-56
8. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 42 46-55
9. Spójnia Ośno Lubuskie 30 41 49-45
10. Piast Czerwieńsk 30 41 47-57
11. Dozamet Nowa Sól 30 40 34-45
12. Lubuszanin Drezdenko 30 36 34-66
13. Piast Iłowa 30 35 35-44
14. Polmo Kożuchów 30 30 38-66
15. Polonia Słubice 30 21 36-80
16. Tęcza Krosno Odrzańskie 30 13 29-94

Awans do III ligi wywalczyły: Stilon Gorzów i Formacja Mostki. Spadły do okręgówki: Polonia Słubice oraz Tęcza Krosno Odrzańskie. Po sezonie wycofali się Błękitni Lubno.

Polonia Słubice 3-2 Czarni Witnica 4 sierpnia, 17:30 (120)
Łucznik Strzelce Kraj. 0-4 Polonia Słubice 11 sierpnia, 17:00 (100)
Polonia Słubice 5-2 Piast Iłowa 15 sierpnia, 17:30 (100)
Błękitni Lubno 1-0 Polonia Słubice 18 sierpnia, 17:30 (40)
Polonia Słubice 0-3 Stilon Gorzów  25 sierpnia, 17:00 (700)
Odra Bytom Odrzański 5-0 Polonia Słubice 1 września, 17:00 (80)
Polonia Słubice 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 września, 17:00 (120)
Dąb Przybyszów 2-2 Polonia Słubice 15 września, 16:00 (80)
Polonia Słubice 1-3 Formacja Mostki 22 września, 16:00 (100)
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Polonia Słubice 29 września, 15:00 (100)
Polonia Słubice 0-3 Lubuszanin Drezdenko 6 października, 16:00 (100)
Polmo Kożuchów 3-1 Polonia Słubice 13 października, 15:00 (100)
Polonia Słubice 1-3 Dozamet Nowa Sól 20 października, 15:00 (100)
Polonia Słubice 1-2 Piast Czerwieńsk 27 października, 14:00 (60)
ŁKS Łęknica 1-1 Polonia Słubice 3 listopada, 14:00 (50)
Czarni Witnica 1-1 Polonia Słubice 29 maja, 18:00 (80)
Polonia Słubice 1-3 Łucznik Strzelce Kraj. 9 czerwca, 17:30 (80)
Piast Iłowa 2-0 Polonia Słubice 15 czerwca, 15:00 (100)
Polonia Słubice 1-4 Błękitni Lubno 8 maja, 17:30 (70)
Stilon Gorzów  9-0 Polonia Słubice 13 kwietnia, 16:00 (900)
Polonia Słubice 1-0 Odra Bytom Odrzański 21 kwietnia, 16:00 (100)
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Polonia Słubice 27 kwietnia, 11:00 (60)
Polonia Słubice 0-4 Dąb Przybyszów 1 maja, 17:00 (150)
Formacja Mostki 6-1 Polonia Słubice 5 maja, 15:00 (50)
Polonia Słubice 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 12 maja, 17:00 (200)
Lubuszanin Drezdenko 3-1 Polonia Słubice 18 maja, 17:00 (100)
Polonia Słubice 0-1 Polmo Kożuchów 26 maja, 17:00 (80)
Dozamet Nowa Sól 3-0 Polonia Słubice 1 czerwca, 16:00 (100)
Piast Czerwieńsk 4-3 Polonia Słubice 22 czerwca, 16:00 (50)
Polonia Słubice 0-5 ŁKS Łęknica 29 czerwca, 16:00 (70)

Puchar Polski (Gorzowski OZPN):

Iskra Głuchowo 0-7 Polonia Słubice 18 września, 16:30 (30) 
Toroma Torzym 2-4 pd. Polonia Słubice 3 października, 16:00 (40)
Polonia Słubice 1-3 Ilanka Rzepin 17 października, 15:30 (70)

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy