MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 228, wczoraj: 452
ogółem: 912 113

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 2011/2012

IV liga 2011/2012 M P B
1. Sprotavia Szprotawa 30 59 62-32
2. Piast Gorzów-Karnin 30 57 63-38
3. Piast Iłowa 30 55 59-36
4. Polonia Słubice 30 53 68-39
5. Stilon Gorzów 30 46 45-29
6. Spójnia Ośno Lubuskie 30 46 50-47
7. Czarni Witnica 30 44 48-43
8. Błękitni Lubno 30 44 37-32
9. Sparta Grabik 30 40 72-61
10. Dąb Przybyszów 30 39 56-54
11. Tęcza Krosno Odrzańskie 30 38 51-58
12. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 37 47-46
13. Odra Bytom Odrzański 30 35 40-53
14. Polmo Kożuchów 30 34 40-54
15. Meprozet Stare Kurowo 30 30 35-57
16. Pogoń Skwierzyna 30 16 22-116

Awans do III ligi wywalczyły: Sprotavia Szprotawa i Piast Gorzów-Karnin. Spadły do okręgówki: Meprozet Stare Kurowo oraz Pogoń Skwierzyna. Po sezonie wycofała się Sparta Grabik.

Piast Iłowa 2-1 Polonia Słubice 13 sierpnia, 17:00 (110)
Sprotavia Szprotawa 3-1 Polonia Słubice 17 sierpnia, 17:00 (150)
Polonia Słubice 5-2 Piast Gorzów-Karnin 20 sierpnia, 17:00 (150)
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Polonia Słubice 26 sierpnia, 17:00 (150)
Polonia Słubice 4-0 Odra Bytom Odrzański 31 sierpnia, 17:00 (80)
Polmo Kożuchów 0-3 Polonia Słubice 3 września, 13:00 (120)
Polonia Słubice 7-0 Czarni Witnica 10 września, 17:00 (150)
Pogoń Skwierzyna 1-4 Polonia Słubice 18 września, 16:00 (150)
Polonia Słubice 4-3 Dąb Przybyszów 25 września, 16:30 (200)
Stilon Gorzów 1-0 Polonia Słubice 1 października, 15:30 (800)
Polonia Słubice 4-0 Meprozet Stare Kurowo 8 października, 15:00 (150)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Polonia Słubice 15 października, 15:00 (150)
Polonia Słubice 4-2 Sparta Grabik 22 października, 14:00 (100)
Łucznik Strzelce Kraj. 2-0 Polonia Słubice 29 października, 14:00 (100)
Polonia Słubice 2-1 Błękitni Lubno 5 listopada, 13:00 (150)
Polonia Słubice 3-2 Piast Iłowa 10 marca, 14:00 (280)
Polonia Słubice 1-1 Sprotavia Szprotawa 17 marca, 14:00 (300)
Piast Gorzów-Karnin 1-0 Polonia Słubice 24 marca, 16:00 (60)
Polonia Słubice 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 31 marca, 15:00 (140)
Odra Bytom Odrzański 1-0 Polonia Słubice 7 kwietnia, 16:00 (70)
Polonia Słubice 6-1 Polmo Kożuchów 14 kwietnia, 16:00 (150)
Czarni Witnica 1-2 Polonia Słubice 21 kwietnia, 17:00 (120)
Polonia Słubice 3-0 Pogoń Skwierzyna 26 kwietnia, 17:00 (150)
Dąb Przybyszów 1-0 Polonia Słubice 1 maja, 17:00 (100)
Polonia Słubice 1-1 Stilon Gorzów  9 maja, 18:00 (400)
Meprozet Stare Kurowo 0-2 Polonia Słubice 12 maja, 17:00 (60)
Polonia Słubice 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 maja, 17:00 (160)
Sparta Grabik 3-3 Polonia Słubice 23 maja, 17:00 (80)
Polonia Słubice 1-1 Łucznik Strzelce Kraj. 26 maja, 16:00 (80)
Błękitni Lubno 1-2 Polonia Słubice 30 maja, 17:00 (40)

Puchar Polski (Centralny):

Sokół Kleczew 9-3 Polonia Słubice 20 lipca, 17:00 (300)

Puchar Polski (OZPN Gorzów):

Polonia Słubice 6-0 Celuloza Kostrzyn  21 września, 16:00 (200)
Toroma Torzym 1-11 Polonia Słubice 5 października, 15:30 (40)
Warta Słońsk 2-1 pd. Polonia Słubice 19 października, 15:00 (70)

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy