MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 551, wczoraj: 551
ogółem: 852 240

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 2010/2011

II liga zachodnia 2010/2011 M P B
1. Olimpia Grudziądz 34 71 66-30
2. Zawisza Bydgoszcz 34 66 56-24
3. GKS Tychy 34 65 63-30
4. Miedź Legnica 34 56 45-31
5. Zagłębie Sosnowiec 34 55 49-36
6. Ruch Zdzieszowice 34 54 45-32
7. Bałtyk Gdynia 34 53 40-31
8. Chojniczanka Chojnice 34 53 45-34
9. Nielba Wągrowiec 34 50 61-51
10. Górnik Wałbrzych 34 48 44-34
11. Elana Toruń 34 47 42-43
12. Czarni Żagań 34 45 54-47
13. Jarota Jarocin 34 45 40-34
14. Raków Częstochowa 34 44 42-40
15. Tur Turek 34 30 51-71
16. Lechia Zielona Góra 34 22 25-66
17. Polonia Nowy Tomyśl 34 15 23-87
18. Polonia Słubice 34 10 11-87

Awans do I ligi wywalczyły: Olimpia Grudziądz oraz Zawisza Bydgoszcz. Do 3 ligi spadła Lechia Zielona Góra. Ze względu na problemy organizacyjne po rundzie jesiennej wycofała się Polonia Słubice, a po 27. kolejce Polonia Nowy Tomyśl. Polonia Słubice w rundzie wiosennej dogrywała sezon w gorzowskiej klasie okręgowej w miejscu rezerw.

Chojniczanka Chojnice 1-1 Polonia Słubice 31 lipca, 17:00 (1600)
Polonia Słubice 2-5 Olimpia Grudziądz 7 sierpnia, 18:00 (100)
Lechia Zielona Góra 1-2 Polonia Słubice 14 sierpnia, 17:30 (150)
Polonia Słubice 0-1 Elana Toruń 18 sierpnia, 18:00 (200)
Tur Turek 4-1 Polonia Słubice 21 sierpnia, 17:00 (500)
Polonia Słubice 1-5 Czarni Żagań 27 sierpnia, 18:00 (120)
Górnik Wałbrzych 1-0 Polonia Słubice 4 września, 17:00 (3000)
Polonia Słubice 0-2 Miedź Legnica 11 września, 15:00 (100)
GKS Tychy 1-0 Polonia Słubice 18 września, 16:00 (1200)
Polonia Słubice 0-5 Raków Częstochowa 25 września, 15:00 (80)
Nielba Wągrowiec 3-0 Polonia Słubice 2 października, 15:00 (300)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Polonia Słubice 8 października, 18:00 (0) B.U.P.
Polonia Słubice 2-1 Bałtyk Gdynia 16 października, 14:00 (60)
Jarota Jarocin 3-1 Polonia Słubice 24 października, 14:00 (50)
Polonia Słubice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 29 października, 14:00 (130)
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Polonia Słubice 6 listopada, 14:00 (100)
Polonia Słubice 0-0 Ruch Zdzieszowice 13 listopada, 14:00 (60)

Puchar Polski (Centralny):

Unia Swarzędz 1-0 Polonia Słubice 21 lipca, 17:00 (200)

 

Klasa Okręgowa 2010/2011 M P B
1. Meprozet Stare Kurowo 30 73 100-23
2. KS Nowiny Wielkie 30 61 60-27
3. Pogoń Krzeszyce 30 57 89-59
4. Polonia II/Polonia Słubice 30 54 93-54
5. Gwiazda Lubczyno 30 54 66-52
6. LZS Bobrówko 30 53 51-42
7. Stal Sulęcin 30 51 59-47
8. Róża Różanki 30 43 48-49
9. Lubuszanin Drezdenko 30 39 51-59
10. Toroma Torzym 30 36 42-42
11. Orzeł II Międzyrzecz 30 35 57-77
12. Odra Górzyca 30 31 46-50
13. Zjednoczeni Przytoczna 30 29 55-85
14. Radowiak Drezdenko 30 28 42-40
15. Tor-Bud Baczyna 30 27 49-81
16. Budowlani Murzynowo 30 13 29-113

Awans do IV ligi wywalczyły: Meprozet Stare Kurowo oraz KS Nowiny Wielkie. Do A-klasy spadły: Tor-Bud Baczyna i Budowlani Murzynowo. Od rundy wiosennej pierwsza drużyna Polonii Słubice po wycofaniu z II ligi zachodniej dogrywała sezon w miejscu swoich rezerw. Po sezonie Polonia przystąpiła do IV ligi a miejsce rezerw zostało wycofane.

Polonia Słubice 9-1 Lubuszanin Drezdenko 12 marca, 11:00 (100)
Toroma Torzym 1-2 Polonia Słubice 19 marca, 14:00 (60)
Polonia Słubice 10-3 Zjednoczeni Przytoczna 26 marca, 11:00 (100)
Polonia Słubice 5-0 Tor-Bud Baczyna 2 kwietnia, 16:00 (80)
Budowlani Murzynowo 3-5 Polonia Słubice 10 kwietnia, 14:00 (40)
Polonia Słubice 1-2 Stal Sulęcin 16 kwietnia, 16:00 (100)
Odra Górzyca 1-2 Polonia Słubice 23 kwietnia, 11:00 (50)
Polonia Słubice 5-0 LZS Bobrówko 30 kwietnia, 11:00 (80)
Meprozet Stare Kurowo 4-3 Polonia Słubice 3 maja, 13:00 (80)
Polonia Słubice 5-0 Orzeł II Międzyrzecz 25 maja, 17:00 (70)
KS Nowiny Wielkie 3-1 Polonia Słubice 14 maja, 17:00 (100)
Polonia Słubice 2-1 Róża Różanki 21 maja, 17:00 (50)
Radowiak Drezdenko 0-1 Polonia Słubice 28 maja, 16:00 (30)
Polonia Słubice 2-0 Pogoń Krzeszyce 4 czerwca, 18:00 (50)
Gwiazda Lubczyno 2-0 Polonia Słubice 11 czerwca, 18:00 (30)

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy