MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 229, wczoraj: 419
ogółem: 883 496

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 1996/1997

3 liga (gr. poznańska) 1996/1997 M P B
1. Warta Poznań 34 81 67-22
2. Lubuszanin Drezdenko 34 67 54-29
3. Amica II Wronki 34 63 70-49
4. Polonia Chodzież 34 60 66-33
5. Polonia Słubice 34 60 48-21
6. Unia Swarzędz 34 51 56-60
7. Błękitni Stargard 34 49 57-31
8. Gwardia Koszalin 34 49 57-42
9. Flota Świnoujście 34 46 50-47
10. LKS Luboń 34 45 57-56
11. Stal Stocznia Szczecin 34 45 39-43
12. Lech II Poznań 34 44 40-44
13. Kotwica Kołobrzeg 34 43 47-53
14. Orzeł Biały Wałcz 34 40 39-59
15. Polonia Środa Wlkp. 34 39 51-63
16. Celuloza Kostrzyn 34 35 50-62
17. Hutnik Szczecin 34 31 34-69
18. Pogoń Połczyn-Zdrój 34 5 16-115

Awans do II ligi wywalczyła Warta Poznań. Do IV ligi spadły: Polonia Środa Wlkp., Celuloza Kostrzyn, Hutnik Szczecin oraz Pogoń Połczyn-Zdrój.

Polonia Słubice 2-1 Polonia Chodzież 10/11 sierpnia
Orzeł Biały Wałcz 1-0 Polonia Słubice 14 sierpnia
Polonia Słubice 0-2 Celuloza Kostrzyn 17/18 sierpnia
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Polonia Słubice 24/25 sierpnia
Polonia Słubice 5-0 LKS Luboń 31 sierpnia/1 września
Gwardia Koszalin 1-0 Polonia Słubice 4 września
Polonia Słubice 1-0 Błękitni Stargard 7/8 września
Flota Świnoujście 0-0 Polonia Słubice 14/15 września
Polonia Słubice 3-0 Pogoń Połczyn-Zdrój 21/22 września
Hutnik Szczecin 0-2 Polonia Słubice 28/29 września
Polonia Słubice 6-0 Unia Swarzędz 5/6 października
Lech II Poznań 1-1 Polonia Słubice 9 października
Polonia Słubice 3-0 Polonia Środa Wlkp. 12/13 października
Polonia Słubice 3-0 Amica II Wronki 19/20 października
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Polonia Słubice 26/27 października
Polonia Słubice 4-1 Warta Poznań 2/3 listopada (2500)
Stal Stocznia Szczecin 0-0 Polonia Słubice 9/10 listopada
Polonia Chodzież 0-0 Polonia Słubice 15/16 marca
Polonia Słubice 0-0 Orzeł Biały Wałcz 22/23 marca
Celuloza Kostrzyn 0-0 Polonia Słubice 28/29 marca
Polonia Słubice 2-2 Lubuszanin Drezdenko 5/6 kwietnia
LKS Luboń 2-1 Polonia Słubice 12/13 kwietnia
Polonia Słubice 2-1 Gwardia Koszalin 19/20 kwietnia
Polonia Słubice 0-0 Flota Świnoujście 3/4 maja
Pogoń Połczyn-Zdrój 0-3 Polonia Słubice 7 maja
Polonia Słubice 1-0 Hutnik Szczecin 10/11 maja
Błękitni Stargard 0-0 Polonia Słubice 14 maja
Unia Swarzędz 0-0 Polonia Słubice 17/18 maja
Polonia Słubice 2-0 Lech II Poznań 24/25 maja
Polonia Środa Wlkp. 2-2 Polonia Słubice 31 maja/1 czerwca
Amica II Wronki 4-1 Polonia Słubice 4 czerwca
Polonia Słubice 1-0 Kotwica Kołobrzeg 7/8 czerwca
Warta Poznań 0-0 Polonia Słubice 14/15 czerwca
Polonia Słubice 2-1 Stal Stocznia Szczecin 21/22 czerwca

Puchar Polski (Gorzowski ZPN):

Czarni Witnica 2-0 Polonia Słubice Finał

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy