MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 437, wczoraj: 362
ogółem: 822 271

statystyki szczegółowe

Logowanie

Sezon 2014/2015

Klasa A, grupa: Gorzów Wlkp. 2014/2015 M P B
1. Polonia Słubice 26 72 116-30
2. Róża Różanki 26 56 106-36
3. Pogoń Krzeszyce 26 49 69-44
4. SHR Wojcieszyce 26 48 51-39
5. Błękitni Lubno 26 42 48-38
6. Orzeł Trzcinna 26 40 51-66
7. Warta Jeżyki 26 39 76-71
8. Zjednoczeni Jeniniec 26 33 44-49
9. Spartan Sosny 26 32 40-48
10. Tor-Bud Baczyna 26 27 50-86
11. Kłos Małyszyn (Gorzów) 26 25 41-68
12. KS Nowiny Wielkie 26 25 39-52
13. Zew Dąbroszyn 26 22 54-85
14. Iskra Gorzów 26 16 46-119

Awans do Klasy Okręgowej wywalczyła Polonia Słubice. Do Klasy B spadła Iskra Gorzów.

Kłos Małyszyn (Gorzów) 0-2 Polonia Słubice 17 sierpnia, 17:00 (50)
Polonia Słubice 2-2 KS Nowiny Wielkie 24 sierpnia, 15:30 (100)
Róża Różanki 2-5 Polonia Słubice 31 sierpnia, 18:00 (60)
Zjednoczeni Jeniniec 0-2 Polonia Słubice 6 września, 18:00 (120)
Polonia Słubice 6-1 Spartan Sosny 14 września, 16:00 (180)
Orzeł Trzcinna 0-5 Polonia Słubice 21 września, 14:30 (30)
Polonia Słubice 2-1 SHR Wojcieszyce 28 września, 15:00 (150)
Tor-Bud Baczyna 2-4 Polonia Słubice 4 października, 15:00 (30)
Polonia Słubice 5-1 Pogoń Krzeszyce 12 października, 14:00 (200)
Zew Dąbroszyn 3-5 Polonia Słubice 19 października, 15:00 (90)
Polonia Słubice 10-1 Iskra Gorzów  26 października, 14:00 (100)
Warta Jeżyki 0-4 Polonia Słubice 2 listopada, 13:00 (15)
Polonia Słubice 3-1 Błękitni Lubno 9 listopada, 13:30 (100)
Polonia Słubice 5-0 Kłos Małyszyn (Gorzów) 22 marca, 12:00 (100)
KS Nowiny Wielkie 2-4 Polonia Słubice 29 marca, 14:00 (50)
Polonia Słubice 5-1 Róża Różanki 12 kwietnia, 13:00 (100)
Polonia Słubice 2-0 Zjednoczeni Jeniniec 19 kwietnia, 13:00 (120)
Spartan Sosny 0-3 Polonia Słubice 26 kwietnia, 15:00 (80)
Polonia Słubice 6-0 Orzeł Trzcinna 3 maja, 14:00 (50)
SHR Wojcieszyce 1-5 Polonia Słubice 9 maja, 17:30 (80)
Polonia Słubice 3-0 Tor-Bud Baczyna 17 maja, 14:00 (walkower)
Pogoń Krzeszyce 2-2 Polonia Słubice 23 maja, 17:00 (100)
Polonia Słubice 7-0 Zew Dąbroszyn 31 maja, 14:00 (50)
Iskra Gorzów  5-12 Polonia Słubice 7 czerwca, 17:00 (30)
Polonia Słubice 2-2 Warta Jeżyki 14 czerwca, 18:00 (80)
Błękitni Lubno 3-5 Polonia Słubice 17 czerwca, 18:00 (50)

Puchar Polski (OZPN Gorzów):

Polonia Słubice 2-4 Odra Górzyca 10 września, 17:00 (150)

Obchody 70-lecia klubu:

Polonia Słubice 5-4 Pogoń Lwów 20 czerwca, 15:30 (300)

Sparingi:

Polonia Słubice 10-2 Toroma Torzym 6 sierpnia, 18:30 (200)
Polonia Słubice 1-3 Stal Sulęcin 1 lutego, 14:00 (60)

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy