Wysoka wygrana seniorów i remis II drużyny juniorów...

• autor: keybiPL, 2013-08-24 19:02
Wysoka wygrana seniorów i remis II drużyny juniorów starszych

Piłkarze (seniorzy) SKP Polonia Słubice nie zwalniają tempa i pokonali dziś na własnym stadionie Iskrę Janczewo 4:1 (2:0).

Skład: Sebastian Machnik - Łukasz Jaszczuk, Łukasz Najder, Damian Szydło (85' Łukasz Kleszczyński), Daniel Milewski - Mariusz Zborowski, Paweł Dobrzański, Łukasz Kowalski, Michał Tyszkiewicz (75' Marcin Makówka) - Piotr Mroziński, Krystian Haręzga (89' Łukasz Łopata)

Bramki:

20' K. Haręzga, 33' K. Haręzga, 50' P. Mroziński, 72' K. Haręzga (rzut karny po falu na M. Zborowskim)

Żółte kartki: M. Tyszkiewicz, P. Dobrzański, Ł. Jaszczuk

Czerwona kartka: Ł. Najder za "faul taktyczny", po którym goście w 63' strzelili bramkę z rzutu karnego.

Widzów: 250

Druga drużyna juniorów starszych zremisowała dzisiaj u siebie ze Spartakiem Deszczno 4-4, mimo, że wygrywała do przerwy 3-0. Więcej w rozwinięciu.

Skład: Hubert Gira - Michał Lont, Norbert Polowczyk, Rafał Maciaszczyk (65' Krystian Szymański), Paweł Kołosowski - Mateusz Pędlowski, Kamil Ceranowicz (88' Marcin Śmielewicz), Paweł Struzik, Tomasz Łubowski - Dawid Rękawiecki, Mateusz Olejniczak (62' Maciej Olejniczak)

Bramki: 6' N. Polowczyk, 21' T. Łubowski, 41' D. Rękawiecki (as. M. Olejniczak), 55' N. Polowczyk

Żółta kartka: R. Maciaszczyk. Czerwona kartka: D. Rękawiecki (za drugą żółtą)