Nabór do drużyn młodzieżowych UKS Polonia.

• autor: keybiPL, 2013-08-26 11:38

Sprawy organizacyjne:
• Zajęcia prowadzone będą 2-3 razy w tygodniu w zależności od wieku dziecka i przynależności do określonej grupy treningowej...
• Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalną kadrę trenerską
• Grupy treningowe podzielone są na 5 kategorii wiekowych: Młodziki, Trampkarze, Orliki, Żaki i Skrzaty

Grupy treningowe:
• Grupa wiekowa Młodziki (rocznik 2001-2002) prowadzona będzie przez Pana Łukasza Hein (tel.kont.: 662164618 )
• Grupa wiekowa Orliki (rocznik 2003-2004) prowadzona będzie przez Pana Andrzeja Pawłowskiego (tel. Kontaktowy 785960793 )
• Grupa wiekowa Żaki (rocznik 2005-2006) prowadzona będzie przez Pana Piotra Dmuchowskiego (tel. Kontaktowy 501257702 )
• Grupa wiekowa Skrzaty (rocznik 2007 i młodsi) prowadzona będzie przez Pana Rafała Łopusiewicza (tel. Kontaktowy 602485079 )

Deklaracja i opłaty członkowskie:
Członkostwo w Klubie UKS Polonia Słubice wiąże się z:
• wypełnieniem tzw. deklaracji członkowskiej (druk dostępny na: http://ukspoloniaslubice.pl/do-pobrania/), która zapewnia udział w zajęciach oraz turniejach ligowych
• opłatą składki członkowskiej w wysokości 50 zł miesięcznie

Wszystkich chętnych, rodziców i opiekunów zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do Klubu UKS Polonia, Szkółka Piłkarska Polonia Słubice serdecznie zaprasza.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z kadrą trenerską (nr-y telefonów podane są przy każdej grupie wiekowej