4 kolejka: GKP Pszczew - SKP Polonia!

• autor: MKS1945PS, 2013-08-30 19:22

Już jutro (w sobotę) 31 sierpnia o godz. 17:00 SKP Polonia zagra w Pszczewie z miejscowym GKP. Będzie to drugi wyjazdowy mecz w tym sezonie.

Gminny Klub Piłkarski Pszczew został założony w 2007 r. z połączenia klubów Błyskawica Pszczew i Zieloni Zielomyśl. Klub swoją siedzibę ma w Pszczewie, który liczy ok. 2000 mieszkańców i leży w powiecie międzyrzeckim. Drużyna występowała najwyżej w klasie okręgowej. W ostatnim sezonie GKP zajął pierwsze miejsce w a-klasie uzyskując awans do okręgówki. W tym sezonie GKP jako beniaminek zaliczył dwa remisy i jedno okazałe zwycięstwo.

Z drużyną z Pszczewa grała drużyna SKP Słubice w sezonie 2010/2011 wygrywając dwukrotnie 3:1 u siebie oraz 2:0 na wyjeździe.

Stadion i kibice gospodarzy:

Stadion GKP znajduje się w Pszczewie przy ul. Kasztanowej. Kibice gospodarzy są słabo zorganizowani i zazwyczaj dopingują swoją drużynę w 10-15 osób.