Kolejka 8: SKP Polonia - Odra Górzyca!

• autor: MKS1945PS, 2013-09-27 22:17

W niedzielę 29 września o godz. 16:00 SKP Polonia zagra u siebie na Stadionie SOSiR z Odrą Górzyca. Będzie to VIII kolejka o mistrzostwo gorzowskiej klasy okręgowej.

Klub Sportowy Odra Górzyca został założony w 1958 r. Swoją siedzibę ma w pobliskiej Górzycy, która liczy ok. 2000 mieszkańców i jest siedzibą gminy. Drużyna występowała najwyżej w IV lidze. W ostatnim sezonie Odra zajęła trzecie miejsce w okręgówce walcząc do końca o awans. W tym sezonie Odra zaliczyła dwa zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki.

Z drużyną z Górzycy ostatni raz graliśmy w sezonie 2010/2011 kiedy nasz zespół dogrywał sezon w klasie okręgowej po wycofaniu z 2 ligi. Wtedy to Polonia pokonała w Górzycy Odrę 2:1. Wcześniej graliśmy z Odrą w sezonie 1994/1995 wygrywając 5:0 u siebie i 9:0 na wyjeździe.

Kibice gości:

Odra Górzyca nie posiada zorganizowanych kibiców.