Wygrana w derbach powiatu słubickiego.

• autor: poloniaslubice, 2013-09-30 21:47

SKP Polonia Słubice po ciekawym i emocjonującym meczu pokonała lokalnego rywala Odrę Górzyca 1-0. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, dzięki czemu oba zespoły pokazały, że liczyło się dla nich tylko zwycięstwo.

więcej w rozwinięciu...

Więcej okazji do zdobycia goli mieli gospodarze, ale zawodziła skuteczność. Wystarczy tylko napisać, że nasi napastnicy trzykrotnie po minięciu bramkarza, nie potrafili strzelić piłki do pustej bramki. Goście za to, strzelali celniej, ale na posterunku był bramkarz SKP Polonii K. Jasinski.

Gospodarzom udało się w końcu strzelić gola, a uczynił to w 86min., pauzujący w ostatnich dwóch meczach, K. Haręzga. W ostatnich minutach zarówno goście, jak i gospodarze stworzyli sobie jeszcze sytuacje do zdobycia bramek, dzięki czemu mecz do końca trzymał w napięciu.

Skład: K. Jasinski - Ł. Najder, D. Milewski, D. Szydło, M. Zborowski, Ł. Kleszczyński (70' I. Toporkov), P. Dobrzański, Ł. Hein, P. Mroziński, K. Haręzga, Ł. Kozyra

Bramka: 86' K. Haręzga. Żółta kartka: Ł. Najder