Przegrana seniorów i dwa zwycięstwa juniorów.

• autor: poloniaslubice, 2013-11-03 19:40

Juniorzy SKP Polonii odnieśli dwa zwycięstwa. W sobotę II drużyna pokonała AS Pieski 8-1, (bramki: Mateusz Pędlowski 2, Dawid Rękawiecki 2, Mateusz Olejniczak, Tomasz Łubowski, Paweł Struzik, Marcin Śmielewicz), natomiast pierwsza drużyna juniorów, grająca w Centralnej Lidze Juniorów pokonała w niedzielę na wyjeździe zespół z Zielonej Góry 1-0.

Było to pierwsze zwycięstwo naszych juniorów w CLJ, tym bardziej okazałe, że zespół juniorów na mecz do Zielonej Góry pojechał w osłabionym składzie (pauza kilku zawodników za kartki otrzymane w poprzednim meczu). Zwycięską bramkę zdobył Marcin Bartczak.

Seniorom nie udał się natomiast wyjazd do Lipek Wielkich. Mimo korzystnego wyniku do 80min. słubiczanie przegrali 2-1Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył z rzutu karnego Piotr Kaleciński.

Za tydzień do Słubic przyjadą liderzy: Ruch Chorzów z CLJ i Zjednoczeni Przytoczna z klasy okręgowej.