MKS Polonia Słubice

• autor: keybiPL, 2014-07-20 19:45

Ubiegły sezon w wykonaniu słubickiej Polonii można uznać za połowicznie udany. Juniorzy starsi po historycznym awansie grali w Centralnej Lidze Juniorów. Był to ogromny sukces naszego klubu w piłce juniorskiej w całej historii klubu. W związku z tym zarząd klubu zdecydował o stworzeniu jak najlepszych warunków dla tej drużyny. Walka na tak wysokim poziomie z tak renomowanymi drużynami wymagała skupienia tylko i wyłącznie na grze w drużynie juniorów, dlatego pojawił się ogromny problem z drużyną seniorów. Bardzo zła sytuacja finansowa klubu nie pozwalała na grę w klasie okręgowej i zespół seniorów miał w ogóle nie wystartować. W związku z powyższym zarząd podjął rozmowy z Słubickim Klubem Piłkarskim (SKP) o połączeniu i grze tego klubu jako zespół seniorów w klasie okręgowej.

Zarząd zdecydował, że od nowego sezonu 2014/2015 klub będzie grał jako MKS Polonia Słubice. Zapraszamy na mecze naszego klubu!

autor: ~arek 2014-07-20 19:58:18

avatar konkretny top strony!! TYLKO MKS!