Sparing prawie na remis.

• autor: poloniaslubice, 2015-02-18 15:55

We wczorajszym sparingu z zajmującą 9. miejsce w IV lidze Spójnią Ośno Lubuskie nasi Poloniści polegli u siebie 1:2. Do przerwy było 0:0, ale groźnych akcji nie brakowało. Pierwszą bramkę w 60 min. strzelili goście (Mateusz Szczurek), po 5 min. było już wyrównanie. Strzelcem bramki został Rafał Gronostaj. Bramkę na wagę zwycięstwa goście zdobyli dopiero w 92 min. gry (Daniel Drozdowicz). Mecz był pełen dynamicznych akcji, agresywnej gry z obydwóch stron i należał do jednych z ładniejszych jak do tej pory. Licznie przybyła publika na pewno nie żałowała czasu i się nie nudziła pomimo chłodnej aury.

Galeria ze spotkania: http://tiny.pl/q3f4s

Następny sparing już w niedzielę o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przeciwnikiem będą liderzy świebodzińskiej A-klasy - Zjednoczeni Lubrza.