Pojedynek z wiceliderem!

• autor: poloniaslubice, 2015-04-09 10:33

W niedzielę 12 kwietnia o godzinie 13:00 Polonia na własnym stadionie podejmować będzie wicelidera rozgrywek - Różę Różanki. Na mecz już dziś serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Róża po 15 kolejkach ma na koncie 35 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli. W ostatnich dwóch kolejkach rywale rozgromili u siebie odpowiednio 5:1 KS Nowiny Wielkie i 4:0 Zjednoczonych Jeniniec. Dotychczas drużyna z Różanek odnosiła 11 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki i nadal jeszcze może liczyć się w walce o awans. W rundzie jesiennej biało-niebiesko-czerwoni wygrali w Różankach po dość zaciętym meczu 5:2 a bramki zdobywali wówczas Łukasz Tabaka (2), Krystian Haręzga, Radosław Kamiński oraz Wojciech Zieniewicz. Miejmy nadzieję, że historia lubi się powtarzać i taki wynik padnie również w Słubicach co przybliży to bardzo Polonistów do awansu do gorzowskiej klasy okręgowej.