MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 218, wczoraj: 397
ogółem: 795 245

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Derby są nasze!

  • autor: poloniaslubice, 2015-09-05 20:02

Po bardzo ciekawym meczu MKS Polonia Słubice pokonała w Kostrzynie nad Odrą Celulozę 1:0 (1:0). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Milewski w 20 minucie spotkania. 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [534]
 

autor: ~Jas 2015-09-06 03:02:06

avatar Dobrze ze pechowy Macius niezagral bo znowu byla by czerwien.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy