MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Strona oficjalna MKS Polonia Słubice
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk 1:3
  • Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin 4:4
  • Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie 5:2
  • Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko 1:1
  • Orzeł Międzyrzecz - GKS Bledzew 5:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pionier Zwierzyn 10:0
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Róża Różanki 4:1
  • Kasztelania Santok - Toroma Torzym 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 203, wczoraj: 397
ogółem: 795 230

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

III runda Pucharu Polski na szczeblu GOZPN!

  • autor: poloniaslubice, 2015-10-06 16:54

Już jutro o godz. 16:00 na stadionie SOSiR Polonia Słubice będzie podejmować III-ligowego Piasta Karnin (Gorzów) w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu GOZPN. Stawką spotkania jest awans do 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Biało-niebiesko-czerwonych na to spotkanie!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [583]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Sponsorzy





 

 

 

Partnerzy