Nowy news

• autor: poloniaslubice, 2016-08-08 18:04

PODSUMOWANIE SEZONU 2015/2016

~~Zanim przystąpimy do nowego sezonu 2016/2017 to pierwsze przedstawimy kilka podsumowań zakończonego sezonu 2015/2016.

Niestety w tym roku nasz kapitan Radosław Kamiński zajął 3 miejsce w plebiscycie najlepszy kolega kapitan w województwie. Walkę o najwyższą lokatę wyeliminowała naszego kapitana niestety kontuzja na 5 kolejek do końca rozgrywek.

Nasi kibice zajęli 6 miejsce w plebiscycie o Puchar kibica, niestety tu punkty ujemne dostaliśmy za używanie pirotechniki na niektórych meczach. Ale i tak nie jest źle - brawo dla kibiców!!!

Cały zespół Polonii Słubice zajął 10 miejsce w plebiscycie o Puchar Fair Play. Zdobyliśmy 67 pkt ujemnych, gdzie żółta kartka zawodnika daje -1 pkt, a czerwona -3 pkt.