MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 1134
ogółem: 1 053 161

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Mecze wyjazdowe MKS Polonia Słubice

  • autor: keybiPL, 2017-03-03 13:26

Poniżej podajemy terminy meczów MKS POLONII Słubice w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, które rozegrane zostaną w Słubicach. Terminy meczów wyjazdowych podamy Państwu jak tylko otrzymamy je od gospodarzy spotkań z udziałem naszego zespołu.
01.04.2017 r. godz. 16.00 MKS Polonia Słubice – Radowiak Drezdenko,
08.04.2017 r. godz. 16.00 MKS Polonia Słubice – Warta Słońsk,
22.04.2017 r. godz. 16.00 MKS Polonia Słubice – Orzeł Międzyrzecz,
03.05.2017 r. godz. 16.00 MKS Polonia Słubice – TS Celuloza Kostrzyn,
13.05.2017 r. godz. 17.00 MKS Polonia Słubice – Toroma Torzym,
27.05.2017 r. godz. 17.00 MKS Polonia Słubice – Pionier Zwierzyn,
10.06.2017 r. godz. 17.00 MKS Polonia Słubice – LZS Bobrówko.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [62]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy





 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Partnerzy