MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 459, wczoraj: 507
ogółem: 1 112 256

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Orzeł Międzyrzecz
5:3
herb Polonia Słubice
Orzeł Międzyrzecz   Polonia Słubice

2016-09-17, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Polonia Słubice Informacje o kadrze Polonia Słubice

1. Michał Mosica   
2. Tomasz Frąckowiak  zmiana 46" Dawid Żurawski   
3. Daniel Szafran   
4. Przemysław Sadowski   
5. Bartosz Roman   
6. Krystian Traczyk   
7. Przemysław Begier kapitan bramka bramka   
8. Norbert Makuchowski bramka  zmiana 70" Dominik Grabowski ??ta kartka   
9. Norbert Pawłowicz   
10. Rafał Gronostaj   
11. Mariusz Guraj ??ta kartka   

Oceny zawodników »

herb Polonia Słubice Prezentacja graficzna składu drużyny Polonia Słubice


Michał Mosica
Przemysław Begier
Daniel Szafran
Przemysław Sadowski
Norbert Pawłowicz
Rafał Gronostaj
Mariusz Guraj
zmiana
Tomasz Frąckowiak
Dawid Żurawski
Bartosz Roman
zmiana
Norbert Makuchowski
Dominik Grabowski
Krystian Traczyk

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy





 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Partnerzy