MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 504, wczoraj: 507
ogółem: 1 112 301

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:1
(1:0)
herb Polonia Słubice
Celuloza Kostrzyn nad Odrą   Polonia Słubice

2016-10-01, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Polonia Słubice Informacje o kadrze Polonia Słubice

1. Michał Mosica   
2. Radosław Kamiński kapitan   
3. Daniel Szafran   
4. Przemysław Sadowski   
5. Igor Kurkowski   
6. Norbert Pawłowicz   
7. Krystian Traczyk   
8. Przemysław Begier bramka   
9. Rafał Gronostaj   
10. Mariusz Guraj   
11. Dominik Grabowski   

Oceny zawodników »

herb Polonia Słubice Prezentacja graficzna składu drużyny Polonia Słubice


Michał Mosica
Radosław Kamiński
Przemysław Begier
Daniel Szafran
Igor Kurkowski
Przemysław Sadowski
Norbert Pawłowicz
Rafał Gronostaj
Mariusz Guraj
Dominik Grabowski
Krystian Traczyk

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy





 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Partnerzy