MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 558, wczoraj: 507
ogółem: 1 112 355

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Polonia Słubice
2:0
(1:0)
herb Kasztelania Santok
Polonia Słubice   Kasztelania Santok

2016-10-08, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Polonia Słubice Informacje o kadrze Polonia Słubice

1. Michał Mosica   
2. Radosław Kamiński kapitan   
3. Daniel Szafran   
4. Tomasz Frąckowiak   
5. Igor Kurkowski  zmiana 56" Norbert Pawłowicz ??ta kartka   
6. Przemysław Begier bramka   
7. Krystian Traczyk   
8. Norbert Makuchowski   
9. Dawid Żurawski  zmiana 65" Tomasz Fedyk   
10. Łukasz Tabaka   
11. Mariusz Guraj  kontuzja 35" Rafał Gronostaj bramka   

Oceny zawodników »

herb Polonia Słubice Prezentacja graficzna składu drużyny Polonia Słubice


Michał Mosica
Radosław Kamiński
Przemysław Begier
zmiana
Dawid Żurawski
Tomasz Fedyk
Daniel Szafran
zmiana
Igor Kurkowski
Norbert Pawłowicz
zmiana
Mariusz Guraj
Rafał Gronostaj
Łukasz Tabaka
Tomasz Frąckowiak
Norbert Makuchowski
Krystian Traczyk

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy





 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Partnerzy