MKS Polonia Słubice - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia SłubicePolonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
2016-11-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Ankiety

Kto awansuje do IV ligi?

Dane kontaktowe

MKS Polonia Słubice
ul. Sportowa 1
69 - 100 Słubice
tel.: (0-95) 758 25 01
fax.: (0-95) 758 47 78 
e-mail: biuro@polonia.slubice.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 123, wczoraj: 408
ogółem: 998 619

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Dawid Żurawski

Pozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Numer na koszulce: 4


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Polonia Słubice - Spartak Deszczno L 90' 0 - - - -
Radowiak Drezdenko - Polonia Słubice L 90' 0 - - - ż 
Polonia Słubice - Stal Sulęcin L 75' zmiana 0 - - - -
Warta Słońsk - Polonia Słubice L 60' zmiana 0 - - - -
Polonia Słubice - Zjednoczeni Przytoczna L 75' zmiana 0 - - - -
Orzeł Międzyrzecz - Polonia Słubice L 44' 0 - - - -
Polonia Słubice - Warta Gorzów Wielkopolski L 75' zmiana 0 - - - -
Polonia Słubice - Kasztelania Santok L 65' zmiana 0 - - - -
Polonia Słubice - Róża Różanki L 65' zmiana 0 b - - -
Pionier Zwierzyn - Polonia Słubice L 44' 0 - - - -
Polonia Słubice - GKS Bledzew L 60' zmiana 0 - - - -
LZS Bobrówko - Polonia Słubice L 92' 0 - - - -
Polonia Słubice - Polonia Lipki Wielkie L 77' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 912' 0 1 0 0 ż 1 cz 0

Sponsorzy





 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Stal Sulęcin - Polonia Słubice
Warta Słońsk - Toroma Torzym
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski - GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz - LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Spartak Deszczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Spartak Deszczno 1:3 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 4:4 Stal Sulęcin
Polonia Słubice 5:2 Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna 1:1 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 5:1 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 10:0 Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 1:4 Toroma Torzym

Partnerzy